Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon száraz az arcbőröm,...

Nagyon száraz az arcbőröm, milyen krémet vegyek?

Figyelt kérdés
Főleg ebben a szeles időben tapasztalom,meg úgy általában is.18 éves vagyok,már sok krémet kipróbáltam de egyik sem vált be :( Alapozót használok (minőségi).
2012. nov. 11. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindneképp hidratáló krémet használj, lehetőleg amit kozemtikus ajánl vagy gyógyszerész. Heti egyszer radirozz és néha járj el kozmetikushoz ultrahangos kezelésre, ezzel a bőr mélyebb rétegeibe is bejutnak a hatóanyagok. Csodákra képes.
2012. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hélia D-t is próbáltad már? Anyósom ódákat zeng erről a krémről a száraz arcbőrére:)
2012. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Más az idős kori száraz bőr és más 18 évesen. Ilyenkor hidratálni kell, idős korban már sokszor zsírhiány is van. Egyébként a heliaD-nek is vannak már professzionális termékei, állítólag nagyon jók. Én az Ilcsi termékeket tudom meleg szívvel ajánlani.
2012. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ilcsi termékeket én is nagyon ajánlom!
2012. nov. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha vízhiányos, akkor Balea Aqua [link]

Plusz egy kis zsírosabb természetesebb a shea vaj [link]

Én ezeket használom száraz arcomra, és nekem beváltak, és egyik sem drága.

Helia D krémem is van, érzékeny bőrre való, az pl.nem jó száraz arcra, de gyorsan beszívódik, és nem hagy zsíros érzetet, az is jó végül is, amikor normálisnak érzed az arcbőröd állapotát.

2012. nov. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Jó kis disznózsír, az kell neked.
2012. nov. 12. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! :)
2012. nov. 12. 20:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!