Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, ha mindig...

Mit csináljak, ha mindig elfekszem a hajam?

Figyelt kérdés

Este megmosom, beszárítom, ha kell vasalok is rajta és tökéletesen áll. Reggel felkelek és rettenetes. Mióta rövid frufrum van még több vele a baj.

Ha reggel mosom, még egy napig rendben is van (kivéve, ha esik, vagy köd van), de alvás után szörnyű.


Valami tippet tudna valaki, hogy ne nézzen ki úgy alvás után, mintha 1 hete nem mostam volna?


Még egy kis info:

Vékonyszálú, ritka, picit váll alá érő hajam van. Hamar zsírosodik, és még hamarabb lelapul (kb mosás után fél óra).



2012. nov. 9. 20:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Igaz pasi vagyok és félhosszú a hajam de teljesen szóról szóra ez az én hajam. :D


Sok sampont meg balzsamot kipróbáltam már sikertelenül. Próbáltam azt is, hogy nem szárítom meg hajmosás után vagy csak féig de semmi. Még többféle párnát/huzatot is teszteltem. A matrix termékeknek volt egy hajtő emelője ha hajmosás után befújtam vele reggelre nem zsírosodott be de méregdrága volt(500ml = 2000ft). Nem tudom a nevét épp de ha fontos megkereshetem.


Én ezért csak reggel mosok hajat.

2012. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Hajháló!
2012. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok.

Legutóbb teljesen megszárítottam este és amíg nem aludtam el óvatosan "felpakoltam" a hajam a párna fölé, nem feküdtem rá (váll alatt kb. 10 centis hajam van), így reggelre nagyjából vállalható maradt, nekem összevissza szokott hullámosodni.

A fene se mos reggel 6-kor hajat, ha nagyon rossz és van időm rakok rá hajhabot és megpróbálom 3 perc alatt formára szárítani, ha még rosszabb, összekötöm.

Ha este balzsamot használok úgy jobb, most Tony&guy hajban hagyhatót raktam rá, az nekem nem nehezíti el (a pénztárcám könnyíti), de pl. ha sima Dove-ot is használok az is jó, csak azt rendesen ki kell mosni, különben amiatt is lelapul.

Ezek a hajtőemelő spray-k is lehet, hogy jók lennének, sosem vettem.

A hajháló mit csinál? Az szerintem arra lehet jó, hogy akinek nagyon hosszú a haja, reggelre ne gubancolódjon össze.

2012. nov. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!


1.: Köszi, de ha nagyon drága, inkább hagyjuk.


2.: És a hajhálótól mivel lesz jobb?

2012. nov. 9. 20:58
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi neked is 3.

Én is próbáltam már úgy aludni, csak aztán alvás közben úgyis elmozdulok, vagy ha nem, akkor meg nem alszok semmit. :/

2012. nov. 9. 21:02
 6/10 anonim ***** válasza:
34%

Aludj állva :D

Amúgy nyilván ne lefekvés előtt tedd rendbe...paff kapok nóbel-díjat? :D

2012. nov. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Kedves 4. válaszoló! Biztos nem fogok hajnal fél 5-kor kelni minden második nap, hogy egy napig nézzen ki valahogy a fejem.. Inkább maradnék az esti hajmosásnál.


Esetleg valami ötlet, hogy hogyan tudnám reggel minél kevesebb idő alatt rendbe tenni a hajam?

2012. nov. 9. 23:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Én néha sapkában alszok
2012. nov. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ne közvetlen lefekvés előtt moss hajat hanem inkább a késő délután

talán hajhab segíthet

meg a frufrudat külön vízezd be reggel és szárítsd be erre talán van idő

2012. nov. 14. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igaza van az előttem írónak. Amikor frufrus voltam este megmostam a hajam, reggel pedig a frufrumat és megszárítottam. 10 percnél biztos nem vesz több időt igénybe.
2013. jan. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!