Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hidratáló arckrémet...

Milyen hidratáló arckrémet használtok?

Figyelt kérdés

ti milyet használtok? milyen a bőrtipúsotok?


én nem tudom eldönteni milyet vegyek, normal bőröm van nem zsírosodik orrom kicsit miteszeres.


18L


2012. nov. 8. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem vegyes bőröm van, néha pattanásos, T-vonalban zsíros. Normál- és vegyes bőrre való krémet használok, nekem nagyon bevált. L'Oreal Triple Active Fresh, ez az: [link]

Isteni illata van, frissíti és hidratálja a bőrt, nagyon gyorsan felszívódik, olyan géles állaga van. Először az arctejet használtam, aztán nem rég a krémet is megvettem hozzá, mert a tejet is szeretem nagyon. Tonikból is L'Orealt használok.

23/L

2012. nov. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ajánlatos professzionális temréket használni avgy amit gyógyszertárban lehet venni (nem a drága márkásakra gondolok), ég és föld a kettő közötti különbség. Én nagyon ajánlom a professzionális termékek közül az Ilcsit. nem sokkal drágább mint a drogériákban kapható márkás termékek, és tejesen bio természetes, termékek. Nincs tele a szintetikus mű anyagokkal aluminiummal stb. mint az egyéb termékek.
2012. nov. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én bőrtípusom normál, de a T-vonalban kicsit zsírosodik és mitesszeres. Kipróbáltam pár drogériás terméket, de a bőröm nem reagált jól rájuk csak rosszabb lett(tovább zsírosodott). Votlam bőrgyógyásznál és ő a Vichy termékeket javasolta, de nagyon drágának tartottam, ezért kerestem olyat, ami hasonló kategóriájú, de olcsóbb krém. Találtam is egyet Moisturizing 24H a neve, eddig nagyon bevált. ( egy hónapja használom)
2012. nov. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ági ezekből az Ilcsi termékekből melyik arckrémét javasolnád? milyen áron vannak?

és a gyógyszertári arckrém milyen? és bemegyek agyógyszertárba és azt mondom szeretnék gyógyszertári arckrémet?

2012. nov. 8. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem zsíros, és én egy Ilcsi krémet használok...:)

17/L

2012. nov. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Eveline krémeket használok, mert tényleg jó hatásuk van, ami rá van írva, valóban azt teszik. Nem is olyan őrült drágák. Most a bőrvilágosítósakat próbálom, tényleg hatásos és nagyon jól hidratál. De sok féle van... mindenki megtalálja a hozzá illőt.

[link]

2012. nov. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Cremor aquosus-t használok. Sosem szívódik fel igazán, hideg időkre tökéletes.

Nyáron semmiképp, bár nekem minden krém leizzad az arcomról.

2012. nov. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!