Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől jöhettek ki ilyen...

Mitől jöhettek ki ilyen pattanásaim? Mit csináljak velük?

Figyelt kérdés

Pár nap alatt kijött az arcomon 12 db (!!!) nagy, piros, duzzadt kinyomhatatlan pattanás!

Hiába próbálom kinyomni, nem jön ki és ráadásul rohadtul fáj.


Hiába használok arcradírt meg ilyen tisztító lötyit mióta kijöttek, semmi változás!


Mit tegyek? Kozmetikushoz nem tudok most menni, napokig vörös utána az arcom, ilyen sz@r bőröm van :( Ja és max 1-2 pattanásom szokott lenni, nagyon ritkán van ilyen kinyomhatatlan, de abból sem volt még ilyen sok egyszerre, max 1-2...


2012. nov. 4. 17:00
 1/4 anonim válasza:
szilvásbuktát, mert azt szeretem.
2012. nov. 5. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem valami belső gyulladásod lehet. (Fog, arcüreg, stb. érdemes dokival megnézetni.)

Nekem is volt már ilyen esetem többször is, a Dermofil paszta volt az ami még legjobban működött, de annak is kellett pár nap mire elhalványodtak. Kinyomni meg szerintem ne próbáld, mert ez nem annyira a "klasszikus pattanás" kategória, nem véletlen hogy nem jön ki, aztán meg a kínzástól heg is maradhat.

2012. nov. 5. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el bőrgyógyászhoz, ő majd megmondja, mit kell tenned. De semmiképpen ne te nyomkodd/kezeld házilag, kérlek!!!
2012. nov. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Voltál már bárányhimlős? Barátnőmmel is ugyanez történt, elmentek a bőrgyógyászhoz, hogy mi lehet ez...Először ő is azt hitte, hogy pattanások, később derült ki, hogy tévedett. Semmiképpen ne nyomkodd őket!
2013. jan. 18. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!