Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért "dobja le" a hajam a...

Miért "dobja le" a hajam a Jeans Color violetet?

Figyelt kérdés

2x lett szőkítve a hajam(egyszer 9%,majd 6%-sal). Elsőre szép, igazi mélylila színe lesz, majd az első mosás után(ami nekem 4-5 nap múlva történik) rózsaszín lesz. Ami érdekes,hogy 1 éve próbaképp a frufrum lett szívatva, s ott megmarad a színe. Mit ajánlanátok?


Válaszokat előre is köszi!:)



2012. nov. 3. 21:37
 1/3 anonim válasza:

szia! :)

nekem ugyan ez volt a frissen szőkített hajammal, csak én kékre színeztem. valamiért a frissen szőkítetten nem marad meg, de idő kérdése (és kitartás) és tartósabb lesz a színezés :) (amúgy mai napig, ha a tövét utánszivatom akkor onnan ledobja :\ )

2012. nov. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szőkített haj mindent ledob, a színezőket meg főleg, na meg ez nem is tartós festék, tehát normális hogy mosásnál kikopik.

Nekem alapból a violet rózsaszín a hajamon... lila sose lesz. Szóval te még jól is jártál.

Vegyél inkább lila mixtont, tartósabb és jóval olcsóbb is.

2012. nov. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kerestem,nincs lila mixton:/:/
2013. jan. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!