Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol tudnék Jeans Color hajszin...

Hol tudnék Jeans Color hajszinezőt venni?

Figyelt kérdés
Csomó környékbeli fodrászkellékesnél megnéztem, semmi.. Sőt mikor mentem nézni, épp ottvolt valami okos nő és azt mondta, hogy megszüntették a kék és a zöld gyártását :/ Webshopokban is kerestem de ott sem találtam.
2010. jún. 30. 21:44
 1/6 anonim ***** válasza:
én csak fodrászkellékesnél láttam, dunakeszi auchanban legutóbb, én is használtam, de soha többé
2010. jún. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
na miért?
2010. júl. 1. 07:12
 3/6 anonim ***** válasza:
tényleg megszűntették.. csak chilli red, deep red, pink, magenta meg violet van. egyébként pesten a Wesselényi utcai fodrászkellékesben van
2010. júl. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én a pinket és a magentát használtam, lévén h színező az még ok, h hetente festettem, de 1hónap után menthetetlenül narancssárga lett a hajam.
2010. júl. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kéket használtam belőle, de 2. hajmosásnál már fakó volt, 3. nál már türkizes és így tovább.
2010. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
:O nekem meg az a problémám, hogy pontosan ilyen szép óceánkéket keresek, és csak durva sötétkék van... az meg csak kb 3. mosásra lesz olyan színű amilyet én akarok. de azon is látszik, hogy fakó :/ élénk tengerkék kell *-*
2010. júl. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!