Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy érdemes viselnem a...

Hogy érdemes viselnem a hajamat, ha el szeretné m kerülni a töredezést?

Figyelt kérdés

Olvastam már arról, hogy felgumizva nem jó, mert a hajgumi elszorítja a hajszálakat és attól fog töredezni, viszont már olyat is hallottam, hogy pont, hogy kiengedve nem szabad tartani, mert amikor ki van engedve, mindenhez hozzáér, így töredezik.

Szóval most melyik?


2012. nov. 3. 14:01
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Egy laza copftól nem fog törni a hajad. Amit én észrevettem az az, hogy ha mondjuk kontyba akarom rakni, vagy több apró fonatot teszek bele. Az nagyon kikészíti a végét. Egyébként mindig kiengedve hordom és semmi baja sincs a hajamnak.
2012. nov. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%
nekem pl. 15 éves koromig mindig össze volt gumizva a hajam és nem tört de mióta kiengedve hordom azóta nagyon törik jó azt hozzáteszem hogy azóta vasalom is hetente 2x
2012. nov. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Megfelelő hajgumival nem baj, ha összefogva hordod a hajad. Én vettem direkt vastagabb, puha hajgumit, ezzel szoktam nem túl szorosan összefogni a hajam. Itthon pedig általában egy nagy csattal fogom össze, ez pláne nem töri a hajat. Vagy néha befonom. Most is befontam reggel a hajam padlófonásba, így nem kócolódik, gubancolódik és még hullámos is lesz a hajam. :D


Egyébként megfelelő ápolás mellett lehet így is, úgy is viselni a hajat, nem fog nagyon töredezni.

2012. nov. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!