Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Most akarok elkezdeni szoliba...

Most akarok elkezdeni szoliba járni, milyen krémek kellenek hozzá?

Figyelt kérdés
gondolok itt olyanra hogy van e valami ami kell hozzá vagy csak ugy simán bemegyek a szoliba?
2009. aug. 11. 17:35
 1/5 anonim ***** válasza:

a szolizással nem nagyon vagyok tisztába de szerintem hasonlóan kell eljárni mint a napozásnál.

tehát szolizás előtt vigyél fel a bőrödre valamilyen fényvédő krémet.ami véd az ártalmas hullámhosszú sugárzásoktól. ha szebben,egyenletesebben szeretnél barnulni akkor használj béta-karotinos napkrémet a niveának van ilyen termékje vagy mégjobb ha kakóvajasat használsz,bár tudtommal ehez már nagyon nehéz hozzájutni.

A béta karotint nem csak a bőrödön keresztül hasznosíthatod hanem leisnyelheted.persze nemugygondoltam h. reggel egy jópohár nivea naptejet húzzle.hanem egyél bétakarotin tartalmú ételekt.pl sárgarépa,sárgaparack,de csak csínján mert ha sokat eszel akkor a bőröd besárgulo.o

és a szolizás után ne felejtkezz el a hidratálásról,igy gyorsabban is fogsz barnulni.azthiszem már lehet speciális napozás utáni hidratáló krémeket kapni

jó barnulást ;]

16/F

2009. aug. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ:)
2009. aug. 11. 19:01
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fényvédő krém kell. Évek óta szolizom, kipróbáltam sok SZOLI ELŐTTI krémet, nem fényvédő krémet. DM-ben lehet kapin, revolution a neve.
2009. aug. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2009. aug. 11. 21:12
 5/5 A kérdező kommentje:
és kb mennyibe kerül?:)
2009. aug. 11. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!