Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a nőről, aki már 2 hónapja nem mosott hajat és 3 hete nem fürdött?

Figyelt kérdés
Feltesz ilyen kérdéseket, hogy ti milyen gyakran mostok hajat, vagy milyen gyakran fürdötök és aztán fel van háborodva, hogy minek heti 1x2x hajat mosni, ő már 1 hónapja nem mosta meg, de a férje így is szereti szagolgatni. Aztán visszaír egy hónap múlva, hogy még mindig nem sikerült megmosni. Most meg egy olyan kérdése volt, amiben felháborodott, hogy milyen álszentek vagyunk, tuti nem fürdünk mindennap, mert ő sem fürdött már 3 hete és mégsem büdös. Ti mit tennétek ezzel a nővel, ha megkaphatnátok? Nem az lenne az első dolgotok, hogy egy kád fertőtlenítős vízbe beraknátok ázni egy fél napra?
2012. nov. 1. 13:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
uristen létezik ilyen nő? én tuti nem bírnám ki...
2012. nov. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
2012. nov. 1. 13:59
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

ooohh igen, erre a kérdésre emlékszem, írtam is neki rendesen :D

lényegében ugyan azt, mint amit leírtam akkor is:

"bámulatos" és egyben elszörnyülködtető, hogy vannak ilyen emberek köztünk és még valamilyen szinten "büszke" is erre, a nem túl guszta megjelenésre.

a végén már könyörögtem neki, hogy rakjon fel már képet, ha "csodálhassuk" meg, de nem tette.

kíváncsi lennék azóta megfürdött e, de lehet, hogy már téli álmot alszik a kis mocsarában. tavasszal előbújva lehet, hogy ismét nekünk szegezi a kérdését....

2012. nov. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én meg szerintem ezt inkább nem hiszem el. Főleg, hogy képet se rak fel. Vannak, akik szeretik, ha írnak nekik. Lehet, hogy ő is ilyen, és azért írt valami valótlant.
2012. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ő az akinek orvos a férje és az sem mosakszik? xD Szerintem kamu az egész, csak figyelmet akar mert unatkozik.
2012. nov. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Miért lett kitörölve a válaszom?
2012. nov. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Jajj.. ezt a kérdést én is láttam és válaszoltam is neki :D Szerintem nagy kamu és csak azért tette fel ezt a felháborító kérdést, hogy be tudjon szólni nekünk és lehurrogjon, hogy mekkora egy "divatparaszt"-ok vagyunk :D Nem komplett az ember + biztosan jó bödös lehet már. Mi az, hogy azért nem fürdik, mert utána nem fog fázni ebben az időben? :D Ha tényleg ilyen, hát elég igénytelen. A párja helyében hozzá nem érnék.
2012. nov. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ja igen, ő az, akinek orvos a férje :D Megmondom őszintén én se nagyon tudom elhinni, hogy ilyen van és komolyan is gondolja. Lehet vki nagyon unatkozik és ezzel üti az időt :D ez esetben irigylem a sok szabadidejét :/
2012. nov. 1. 16:41
 9/11 anonim ***** válasza:
szerintem ezt csak egy 11 éves kislány tette fel, mert alig van házija. de ha létezik ez az ember, aki szaunázni is így megy (nem felejtettem még el a szaunát :DDD ) akkor ha szembe jönne velem az utcán nyakon önteném egy flakon vízzel, és be dezodoroznám asszem...vajon milyen láda lehet? nem hiszem, hogy borotválkozik :PPPP
2012. nov. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja igen tényleg a szaunázás :D sok esze van (már ha tényleg létező személy), ennyire buta nem lehet, hogy az alapból baktériumtenyészet fejét még elviszi egy olyan helyre, ahol még több baci lesz, de már az egész testén. Nem igaz, hogy utána nem fürdött meg, vagy mosott hajat. Azért az embernek egy idő után ad egy bizonyos diszkomfort érzést, ha nem tisztálkodik, nem? Velem is elő szokott fordulni, ha késő este érek haza, akkor sajnos nincs erőm már fürödni, de mikor reggel felkelek nagyon kényelmetlenül érzem magam és mégis csak az lesz az első dolgom. És ugyanez igaz a hajmosásra is. Ha sehova nem kell mennem, akkor van, hogy kihúzom 1-2 nappal tovább, de egy idő után azzal is rosszul érzem magam. Nem is értem, hogy más hogy nem érzi magán ilyenkor a koszt meg az izzadság szagot. Pláne 3 hét nem fürdés után már az ember magán is érzi....
2012. nov. 1. 22:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!