Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen fajta hidratálókrémet...

Milyen fajta hidratálókrémet használtok?

Figyelt kérdés
eddig garnier pure activet használtam, de nem vagyok vele túlzottan megelégedve, így várom a véleményeteket....
2012. okt. 29. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

ziaja uborkás arctej nekem nagyon bejön :D

puha lesz tőle a bőröd....

l'oréal paris : dermo expertise (revita lift)

nivea visage young(bye-bye spot)

de az avonos termékek is jók :)

2012. okt. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most épp bielenda sárgarépás arckrémet használok nappal és himalaya herbals éjszakai krémet. mindkettő jó.


korábban évekig loreal triple active nappali és éjszakai krémet használtam. a nappaliban van napvédő, nagyon könnyű és finom az illata, csak egyrészt már öregszem és kerestem valami komolyabbat, másrészt törekszem a természetességre, amiket most használok azokban kicsit több a természetes összetevő.

2012. okt. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Synergen vagy Eveline termékeket használok. Egész olcsók és ehhez képest mindenképp jobbak mint a Garnier.
2012. okt. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Frezyderm moisturizing 24h-t használok. garnierek szerintem sem jók, nekem pl zsírosan fénylő lett tőle a bőröm...
2012. okt. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!