Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a hajamat 2hete festettem...

Ha a hajamat 2hete festettem sötétbarnára de most kiakarom szőkíteni akkor az nagyon roncsolja?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
igen! örülhetsz ha marad hajad!
2012. okt. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

én is így vagyok, de én csak a végét akarom leszívatni

Amúgy szerintem még várj vele 1 hónapot, de úgyis roncsolja

csak akkor talán kicsit már kikopik a színe és nem lesz sárgás vöröses eredmény

2012. okt. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem csak hogy roncsolja és letörik tőle a fele hajad, de nem lesz belőle szőke sehogy sem. Max vöröses foltos, ronda valami.
2012. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon, semmiképpen nem ajánlom! Hagyd hogy kifakuljon (2 hónap), utána pedig fokozatosan fesd világosabbra, 2 havonta. (egy fodrász)
2012. okt. 30. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
valahogy én is így voltam nyáron .. de nekem pl remekül kiszedte a Syoss hajszőkítő :) Ugyan roncsolni roncsolta .. de nekem csak 1x kellet szőkíteni .
2012. okt. 30. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2 hete festettem a hajam és le lett szívva. fél órát volt rajta és ilyen szőkésvöröses lett. nem rossz szín

de erre még lehetett volna valami szőke festéket tenni, de nekem így tetszett

és nem roncsolodott

szerintem ha vársz még 2-3 hetet és utána FODRÁSSZAL leszívatod majd ken rá eg yszép szőke színt akkor jó lesz.

2012. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!