Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Leszeretném szívatni a hajamat...

Leszeretném szívatni a hajamat, de pontosan mit is csinálnának? Tényleg nagyon roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés

Már 3 hónapja befestettem a hajamat kékesfekete hajszínezővel de a mai napig nem jött ki és a 28 hajmosás is megvolt. Leszeretném szívatni de van aki azt mondja nem éri meg mert kihullik a hajam foltokban meg sokkal rövidebb lesz a hajam(most a hátam közepééig ér).

Viszont az egyik fodrász ismerősöm azt mondta, hogy a festés jobban roncsolja. Pontosan miből is áll ez a művelet? Utána még lehetek világosbarna?


2012. okt. 19. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
egy blanche por nevű vegyülettel szivják, le, igen roncsolja de ha amugy erős a hajad nem lesz vészes utána több és jobb pakolást ajánlott használni rá. persze hogy lehet világos barna. Ja és készülj fel hogy elég durván csípni fog, minél zsirosabb hajjal mész annál kevésbé csíp mert az védi a fejbőrödet.
2012. okt. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2012. okt. 19. 10:50
 3/9 A kérdező kommentje:
Esetleg azt nem tudod, hogy egy szívatás mennyibe kerül?
2012. okt. 19. 10:51
 4/9 anonim ***** válasza:
utána azonnal festeni is kell, nem elég csak leszivatni, egyébként szalonja válogatja. Készülj fel könnyen lehet nem egy lépés lesz elérni az álom szint hanem több festés is szükséges lesz.
2012. okt. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
NE SZÍVASD LEEEEEEE! COLOUR B4 EXTRA HAJRADÍRT VEGYÉL VISSZADJA AZ EREDETI SZÍNEDET ÉS OTTHON IS MEGTUDOD CSINÁLNI, DM-BEN LEHET KAPNI 3500FT ÉS NEM RONCSOLJA A HAJAD NEKEM VOLT SZÍVATVA ÉS IGEN ELÉGGÉ ERŐSEN RONCSOLJA A HAJAT SOKAT LE KELL VÁGNI HA SZÍVATOD
2012. okt. 19. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Engem is rémisztgettek ilyenekkel, de megnyugtatlak, hogy nem fog sem fájni, sem csípni. Már persze ha normális alapanyagokkal dolgozik a fodrász. Az tény, hogy talán egy jó évig szárazabb lesz a hajad, de ezt megfelelő termékek használatával lehet orvosolni.

A vége biztos, hogy el fog töredezni, ha most a hátad közepéig ér, kb. egy év múlva is ugyanitt fogsz tartani, tehát amennyit nő, annyi le is törik a végéből.

Mivel elég hosszú a hajad, ezt nem fogod olcsón megúszni. Nekem három éve szívatták le a feketét (szintén színező volt), és festettek át vörösre. 12000-be került.

2012. okt. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Vegyél hajradírt, és hajfestéket, világosabb barnát mint amilyet akarsz. A hajradír kiszedi a fekete festéket a hajadból, de nem tökéletesen. Aztán befestheted.

Ez lenne a legkíméletesebb módja.

2012. okt. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Festett fekete szívatása az, ami legjobban roncsolja a hajat. Keress egy profi fodrászt, aki jól meg tudja csinálni. Károsodni mindenképp fog.

Középkategóriás bp-i fodrász 15 ezer alatt nem csinálja meg.

2012. okt. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2012. okt. 20. 19:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!