Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok, kis koromban volt, amikor nagyon göndör, volt, amikor egyenes hajam volt. Most kicsit göndör, de nagyon töredezett, és már tényleg szinte mindent kipróbáltam többször is a hajhabot teszek rá, vagy begöndörítem, akkor a dússága miatt nem áll jól, hiába ritkítatom a hajamat, de azért nem fogok minden héten fodrászhoz járni, ha kivasalom, akkor, meg nagyon szálinkás, és nem is tesz jót a hajnak a sok vasalás. Összefogni nem akarom, az nem áll jól. Most úgy hordom, hogy félig felfogom egy copfba, de már vagy egy éve szinte csak így hordom, elég gáz. Mit ajánlotok?

2012. okt. 29. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:

ha fodrászhoz mész, akkor legközelebb ne ritkíttasd, hanem vágass a végéből 2-3 centit. Könnyebb lesz fésülni és kezelni is.

Ha már sehogy sem tetszik a hajad, akkor ajánlom, hogy mosd meg és még félig vizesen fond be. Reggel megszárad, ne fésüld ki, csak az ujjaiddal túrj bele. Olyan anygalkás hatást kölcsönöz.

2012. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos már azt is próbáltam, de azért köszi
2012. okt. 30. 10:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!