Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a hajammal?

Mit csináljak a hajammal?

Figyelt kérdés

A vége állandóan hullámos lesz, nagyon hülyén néz ki. Hiába vasalom ki, ha kimegyek azonnal visszahullámosodik.

Ennél egy nagyon picit rövidebb: [link]

Valami sampon, vagy akármi, amivel lehet csinálni valamit?

Bár most azt tervezem, hogy levágatom, kb. így: [link] így is ugyanolyan lenne a vége, ugye? :/



2012. okt. 29. 12:04
 1/5 anonim ***** válasza:
az, hogy a hajad vége hullámosodik, azt jelenti, hogy nem egészséges. egy vágás mindenképp jót tesz neki és ne vasalgasd folyton.
2012. okt. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mindig ilyen volt a vége! Össze-vissza áll. Igazából nem vasalom mindig, sőőt, elég ritkán, mert nincs értelme.
2012. okt. 29. 12:07
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is a vége hullámos, de én nem vágatom le. (teljesen egèszséges!)
2012. okt. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem azt jelenti, hogy nem egészséges, csak azt, hogy ha hosszabb lenne, enyhén hullámos lenne. Növeszd meg, és ne vasald! Én is ezt tettem, és most gyönyörű, hosszú, és egészséges. Hosszú ideig vasaltam én is emiatt, aztán néztem a gyerekkori képeimet, ahol még nagyon hosszú hajam volt, és rájöttem, hogy nem egyenes a hajam, hanem hullámos. Amíg nem nő meg vállalhatóan, addig szárítsd be!
2012. okt. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

ha levágatod, a vége még inkább ki fog állni..

nekem is ilyen a hajam, nem bírja a vasalást,de én növesztem, hátha...:D

2012. okt. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!