Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitől zsírosodik a hajam?

Mitől zsírosodik a hajam?

Figyelt kérdés

Megmosom hétfő reggel a hajamat, és már vasárnap reggel nagyon zsíros. Mitől lehet ez? Naponta mosok ez miatt hajat.


14/F



2012. okt. 29. 07:16
 1/4 gelazso ***** válasza:
a pubertáns kori hormonok okozta gyakori mirigyválasztékolás miatt. el fog múlni..
2012. okt. 29. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Úgy érted megmosod vasárnap reggel a hajad és hétfőre lesz már zsíros? Mert ha igen, akkor azzal nincs mit tenni, mindennap mosni kell és pont. Kamaszkor. De ha fordítva - ahogy te is írtad - úgy nem értem a problémád. Lényegében majd egy hetet kibír a hajad, ez teljesen normális, sőt irigylésre méltó, mert nekem pl már 2. napra zsíros szokott lenni...
2012. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is naponta mostam, kb egy hónappal ezelőttig. Most már csak heti 3x, kedden, csütörtökön, és vasárnap. Nem lett kevésbé zsíros a hajam, szóval ez tényleg a hormonoktól van. Hülyeség, hogy a sok mosástól jobban zsírosodik. De szemmel láthatóan egészségesebb és gyorsabban nő a hajam, szóval szerintem próbáld meg nem tönkretenni te se. Tény, hogy így minden második nap összefogva kell hordanom a hajam, mert iszonyat zsíros, de kibírom a hajam egészsége érdekében. :(
2012. okt. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jaj most olvasom, hogy fiú vagy. :)

Hát az más, nyugodtam mosd naponta, mert fiúként nem lényeg a hosszú selymes egészséges haj.

Amúgy hormonok...

2012. okt. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!