Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyenre csináltassam meg a...

Milyenre csináltassam meg a hajam hajhosszabbításkor?

Figyelt kérdés

16/L

Szeretném meghosszabbítani a hajamat. Most válligérő sötétbarna. Zöld a szemem színe, de inkább egy kicsit barnás is. Akkor zöldesbarna. Ovális- hosszúkás az arcom. Nemtim, hogy milyen szín állna jól nekem és a frizurám sem. Csináltassak frufrut vagy milyen legyen?

Legyen ilyen: [link]

vagy:

[link]

Eléggé hasonlitók KIm Kardashianra úgy hogy szerintem mindegyik jól állna. Nemtom melyiket válasszam már csak a színt nemtom. Vagy maradjak a sötétbarbánál? Ötleteket légyszí.


2012. okt. 28. 09:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vágass frufrut, mert valószínűleg egy idő után megunod, és utána iszonyat hosszú idő lesz, míg megnő... És szerintem maradj meg a sötétbarnánál. Túl drasztikus változás lenne, ha a színe és a hossza is változna. De ha nagyon szeretnéd, befestheted, ez csak az én véleményem. :)
2012. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!