Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vaddisznósörte hajkefét...

Vaddisznósörte hajkefét honnan lehet rendelni? Esetleg ezt ismeri valaki?

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 26. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:

nem lehet tudni hogy nincs e benne műanyag.Mert oké hoyg ráírják hogy vaddisznósörtés de nem biztos hogy 100%ban az.

[link]

én az ecsetboltosról hallottam h. jó minőségűek. Egyébként mindenféleképpen csak rendelni szeretnél? mert a müllerben fodrászkellékes boltokban rossmannban dmben érdemes előtte megnézni. Tanácsolom hoyg olyat ne vegyél ami ilyne műanyag párnában van ,mert nekem olyan van megbántam , mivel száll egy kicsit tőle a hajam, pedig 100% sörtés leteszteltem, de sajna ott van az a gumialap.

2012. okt. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéki vagyok és a környéken még egy Rossmann sincsen :( Én is néztem az ecsetboltot, de ott ha jól láttam nem lehet rendelni.
2012. okt. 26. 15:21
 3/8 anonim ***** válasza:

esetleg ha emailt dobsz nekik megadod a termék cikkszámát lehet leviszik neked. Egyébként fából készültet szeretnél vagy műanyag is jó, mert pl ez 100%os elvileg csak nem fa

[link]

oylat keress ahol feltüntetik hoyg 100%os

2012. okt. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor megpróbálok emailt küldeni Ecsetéknek, hátha. 100% természetes anyagból készült hajkefét szeretnék, műanyag nem jöhet szóba!

2012. okt. 26. 16:37
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem van az ecsetboltból is, meg egy olyan márkájú, amit linkeltél. Az ecsetboltost nem használom, pedig 4500 Ft volt, mert egyszerűen azzal nem lehet kibontani a hajam, csak fésülés után tudom használni, akkor is részekre kell osztanom a hajam és darabonként átkefézni. Ilyenem van amúgy: [link]

A Comairtől ez van: [link]

A fekete sörték mind természetes vaddisznósörték, a fehérek nagyon hajlékony és puha nylon szálak, hosszúak, ezek nem károsítják a hajat, nem tépik. Ezzel a kefével simán ki tudom bontani a hajam, pedig nagyon-nagyon hosszú és dús, én sokkal jobban szeretem, mint a sima sörtekeféket (több is van egyébként).

2012. okt. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én úgy tudom hogy a disznósörtés hajkefe nem bontásra való, hanem kefélésre :) Hajbontónak szarufésűt szeretnék vásárolni. És milyen keménységű hajkefe a jó? Nekem vékony szálú, gyenge hajam van.
2012. okt. 26. 18:00
 7/8 anonim ***** válasza:
Én fodrászkellékesben vettem, olyan 1500 forintért, ugyanilyen mint a neked a képen. Nem tudom Te hol laksz, én pécsi vagyok és az itteni fodrászboltban volt. 100 %-osan vaddisznósörte.
2012. okt. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 paristogo válasza:
utolsó válaszoló hol van az a fodrászbolt amelyikben vetted?
2014. márc. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!