Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajra, annak ápolására...

Hosszú hajra, annak ápolására mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Kinek milyen "csodaszer" vált be? Hajpakolást rendszeresen használok, hetente 1-2 alkalommal. Inkább valami hajvégápoló kellene, vagy amit szárazon tudok ráfújni. De annyi féle-fajta van, hogy inkább megkérdezem ki mire esküszik... :) Köszönöm.
2012. okt. 24. 08:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nézz utána a selymes olajnak, nekem nagyon bevált. Ahhoz képest, hogy olajos az állaga én azt vártam, hogy hamar zsírosodik majd be a hátközépig érő hajam, de nem, mert egyáltalán nem nehezítette el és új életre keltette. Nagyon meg elégedtem vele.;) Ja és a hajvégeimmel is csodát művelt.
2012. okt. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem fenék alá érő hullámos/göndör hajam van. Pantene Aqua Light Spray vált be legjobban a fújósak közül, hajvégápolóból meg az avonos és az olajos Gliss kur. Amik most jöttek ki, az Elseve, L'Oreal, Balea, stb. azokat még nem próbáltam, de biztos jók azok is.
2012. okt. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hosszú, göndör hajam van. Nekem a Gliss Kur és Elseve termékek jöttek be nagyon. Hajvégápolónak pedig én is a Selymes olajat mondanám, illetve a kókuszolajat. Az utóbbit hajmosás előtt használom, míg az elsőt száraz hajon is. Nagyon jó. Rendezik szépen a fürtjeimet, nem száll, nem lóg, van tartása és gyönyörű fényes, puha :)
2012. okt. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Első körben azt hiszem ezt a bizonyos Selymes olajat próbálom ki, kíváncsi vagyok az eredményre. :)
2012. okt. 24. 12:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!