Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Derékig érő barna hajamat...

Derékig érő barna hajamat szeretném feketére festeni, de nem tartósan! Milyen festéket ajánlanátok hozzá?

Figyelt kérdés

Eredeti hajszínem kb ilyen (talán kicsit világosabb):

[link]

Nem szeretnék sokáig fekete lenni, max 1-2 hónapig kipróbálnám, hogy milyen, de utána jó lenne, ha magától visszaállna a barna és nem károsodna tőle a hajam.


2012. okt. 19. 16:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, max. az, ami egyik mosástól a másikig tart, de most nem tudom megmondani, feketében létezik-e.
2012. okt. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mostanában létezik e ilyen már...


Én 8 évvel ezelőtt színeztem be pár mosásig tartó fekete színezővel a hajam, és nem kopott ki. Később mondta a fodrász is, hogy a feketét és a vöröset nagyon nehéz eltüntetni, nem igazán lehet kimosni őket.

2012. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A neve mi volt annak a hajszínezőnek?

Amúgy vörösre már többször festettem, néhol még most is látszik, ha nem baj, ha nem 100%-ig kopik le, elég, ha a nagy részén visszaáll az eredeti szín.

2012. okt. 30. 18:19
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy van ilyen színező. [link]

pl ez. De ha bemész a Rossmannba, van választék bőven. Nekem is barna hajam van, és kihasználom azt a tulajdonságát, hogy a tartós festéket is ledobja, tehát meg tudom oldani, hogy kb 2 hétig fekete legyen, és visszaálljon eredetire. Ezt úgy próbálhatnád ki, hogy csak 20-25 percig hagyod rajta tartós festéket, de ez rizikós, mert nem biztos, hogy hamar le fog kopni. Bár színezőből is van választék bőven. :)

2012. dec. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

A hasonlókról már olvastam, hogy kb egy tartós hajfestéknek felelnek meg, az én hajamat pedig kicsit macerás lenne lenöveszteni...

Eddig olyan színezőt használtam, ami minden mosásnál kopik hajtípustól függetlenül, szóval nem tudom, mennyire dobná le a "rendesebb" festéket a hajam.

Még meggondolom, hogy kísérletezzek-e vele (:

Azért köszönöm a választ!

2012. dec. 8. 16:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!