Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel kell ilyen szép hajat...

Mivel kell ilyen szép hajat csinálni?

Figyelt kérdés
[link]

2012. okt. 23. 23:26
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Gondolom kell hozzá megfelelően hosszú haj. A feliratot is kéred rá?
2012. okt. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Ez póthaj
2012. okt. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Te IQ-figther, első válaszoló: Hosszú a hajam!


Második: Nem ez volt a kérdés, hanem, hogy milyen sütővel lehet megcsinálni ilyenre!

2012. okt. 24. 00:19
 4/6 anonim ***** válasza:

" milyen sütővel lehet megcsinálni ilyenre"

Bármilyennel. Inkább a technikán múlik, és a hajad minőségén. A trükk az, hogy ha egyformán sütöd/csavarod, akkor fent kisebb lesz a hullám, mert a haj súlya kihúzza, lent meg hullámosabb lesz. Szóval fent erősebb hullámot kell belevinni.

2012. okt. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül kell hozzá sütő hanem elég egy vasaló is. Az én kolleganőm playmate hullám néven csinálja, de ezt magadnak nem tudod ilyenre megcsinálni sajna. felcsavar egy vékony tincset lapos csigába (mint mondjuk a kakaós csiga) és azt a hajvasalóval meg megvasalja és ahogy elengedi ilyen szép loknis lesz.
2012. okt. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én ilyet magamnak csináltam a nyáron, nagyon egyszerű ! én hajsütővassal csináltam. ilyennel: [link]


csak az a külömbség hogy van ugye ezen ilyen csiptető amivel feltekered a hajad stb.. na én azt nem használtam csak simán feltekertem rá a hajam de előtt belakkoztam picit a tincset és pár másodpercig ott tartottam értelem szerűen amíg szükséges, és kész volt :) de ez elég hosszú munka mire megcsinálod :)

2012. nov. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!