Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon dús a hajm és nem...

Nagyon dús a hajm és nem nagyon szeretem. Tudom hogy szép meg minden de hogy lehetne egy kicsit kevesebb? Mit tudnék csinálni házilag? (komoly válaszok érdekelnek)

Figyelt kérdés

Ilyesmit szeretnék:

[link]


2012. aug. 23. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Menj el fodrászhoz, megritkítja.
2012. aug. 23. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fodrász ---- ritkítás.


Lehet, hogy nem szereted, de a képen a csajnak a haja csak abban a pár órában néz ki jól, miután végzett vele a fordász, amúgy a kevés és lapos haj szopott gombóc fejhez vezet. Sajnos nekem is az van a fejemen és rengeteget szenvedek fele, mert tök semmilyen, kevés, lapos szar.

2012. aug. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ugyanezzel a gonddal küzdök én is..amúgy a ritkítás se jó..elmentem ritkíttatni..aznap jó volt másnapra meg megint nagyon dús volt..:|
2012. aug. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Értem :)

És köszönöm a válaszokat

2012. aug. 24. 18:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Könyörgöm kérlek ne ritkíttasd meg!!! Nincs gyönyörűbb egy félhosszú,dús,csillogó frizuránál! Nagyon örülnék ha több hajam lenne és elképzelni nem tudom ki akarja ritkíttatnu egyáltalán :D szeresd csak mert biztos nagyon szép!
2012. aug. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot és lehet hogy nem is fogom :)
2012. aug. 25. 12:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!