Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon korpas a hajam, valami...

Nagyon korpas a hajam, valami hazi praktika?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
nizoral
2012. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ecet
2012. okt. 23. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám, sok házi praktikát olvastam s az ecetes öblitést ajánlják a legtöbben, én mostanában kezdtem tesztelni és egyelőre jók a tapasztalataim.. Bár nekem nagyon durván korpásodott, nagyobb darabokban hámlott a fejbőröm.A túl tömény oldat sem tesz jót, én 2.5 literbe teszek úgy 3 decit és azzal öblitem le mosás után, hagyom egz kicsit a fejbőrömön, majd úgy 15 perc után lemosom. A szagtól nem kell félni, mert elillan v esetleg illatositsd valamivel. Nekem nem szüntette meg, de csökkentette a mennyiséget és a fejbőr viszketését is (kb két hete kezdtem el tesztelni). Ráadásul szép fényes lesz a haj tőle.. Mindenképp érdemes kipróbálni..
2012. okt. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem értelek Titeket:

Patika > Nizoral sampon

Nem láttam olyat, akinek ne múlt volna el.

2012. okt. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!