Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajat csinálnak holnapr...

Milyen hajat csinálnak holnapra!? Sürgős!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Holnap fellépünk (hetedikesek vagyunk)

És én mindig kibontva hordom a hajam hosszú sötétbarna és göndör de szoktam vasalni göndören nem szeretem mert elöl van egy nagyobb tincs ami kisebb majdnem fülig ér és féloldalasan van elválasztva, és ha az göndör akkor ugrál.. szóval:

Valami olyan haj kéne ami jolállna igaz így nem tudjátok megmondani..:D Nos de nem szeretem ha fel van kötve..az első tincset el kell csatolnom, mert fellépéskor narrátor vagyok és előreesik míg olvasok.. kiengedett legyen vagy nem tudom csak ne kelljen összefogni szorosan mert nem tetszik ha lelapul a fejemen a haj és hátravan fogva. :) Ha ilyen hajra meg "feltételek" tudtok mondani valamit nagyon örülnék, egyrészt azért mert már unalmas h 3 éve kiengedve hordom, a másik h holnapra muszáj valami.. :D

Előre is köszi helyesírási hibákért bocs!


2012. okt. 17. 20:29
 1/4 A kérdező kommentje:

Milyen hajat csinálnak holnapra!? Sürgős!?

"csináljak"

2012. okt. 17. 20:30
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

egyébként én is hetedikes vagyok :D és hát ezeket találtam

2012. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csatold a fejed tetejére azt a pár tincset, ami zavar, a többit hagyd szabadon. Mint az előző linkelő első képén. Vagy hebenyészett kontyot is csinálhatsz, laza tűzésekkel, az is szép tud lenni.


Szép legyél! :-)

2012. okt. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ami a 3-ik képen van mileynak az tetszik! holnap megpróbálom!! Köszi a válaszokat!

Utolsó: megpróbálok szép lenni.. :D :) Köszi!

2012. okt. 17. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!