Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Segítséget kérnék FOREVER...

Izabell kérdése:

Segítséget kérnék FOREVER LIVING termékekkel kapcsolatban!?

Figyelt kérdés
Igazából az érdekelne, hogy melyik krémet használhatnám a pattanásokra...[Aloe Gelly, Propolis Creme,...?]

2012. okt. 17. 17:51
 1/3 anonim válasza:

Ez a kettő jó. Plusz még a First.

Viszont én inkább bőrgyógyász szakorvost kérdeznék, hogy ő mit ajánl. Nem tudom pontosan, hogy melyik FLP-s orvos az, de a Forever újságban mindig van 5-6 orvos telefonszáma ők készséggel segítenek, hogy milyen kezelés a jó vagy ajánlanak egy FLP-s bőrgyógyászt.


Egy biztos idő kell hozzá, hogy tartósan javuljon, sőt először lehet, hogy romlik ahogy nekem is. Az én arcom nagyon csúnya volt, most már sokkal szebb.

Ki kellett tapasztalnom, hogy az én bőrömnek melyik termékek a jók.

2012. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszod!

Ki akaraom probalni a Gelly-t is, hisz mar fél éve, hogy Propoliszos kremet hasznalok...Volt javulas, de most ismet terek vissza a csunya arcborhoz:(...Ugy latszik nalam mindennek csak egy darabig van hatasa..:)

2012. okt. 17. 22:43
 3/3 anonim válasza:

Ki kell tapasztalni, hogy mi a jó.

Nekem pl a Fleur termékeknél sem volt minden jó.

Azóta csak azokat használom belőle amik beváltak.

A Sonyaból sem minden jó az arcomra.

Activatort is használhatsz.

2012. okt. 18. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!