Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon erősen fedő alapozók? Sos

Nagyon erősen fedő alapozók? Sos

Figyelt kérdés
2012. okt. 17. 16:56
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Sokaknak nem, de nekem az Avon bejött. A legtöbben a Maybellinet ajánlják, akit megkérdeztem mind azt használt, én még nem próbáltam. Esetleg próbáld ki a Garnier színezett hidratálókrémjét.(BB-krém)
2012. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne csinálj magadból élettelen porcelánbabát, mert nagyon visszatetsző. Inkább a problémás részeket fedd le korrektorral, majd púderezd ki magad. De ha tényleg maszk hatású alapozót keresel, arra ott a Soliteint.
2012. okt. 17. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Soliteint alapozó egyáltalán nem maszk hatású csak a megfelelő színűt kéne használni talán.

Az essencenek van szerintem jól fedő alapozója a Stay all day. [link]

2012. okt. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
A Soliteint nem maszkhatású? Nálunk az igénytelen feketevirágok használtak ilyet a suliban, mind a Soliteintre esküdtek.
2012. okt. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Az igénytelen lányok 2kg-ot fel is raknak maguknak :) bármelyik alapozóból lehet maszkhatású ha sokat tesznek!
2012. okt. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
MAC studio fix 2 rétegben tuti siker.
2012. okt. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem is a MAC alapozója jön be. Az ilyen Essence meg Avon alapozók nem fedik el a hatalmas vörös foltokat az arcomon. Azok inkább kisebb bőrhibákra jók.

Meg amúgy a Vichy Dermablendje is jó.

2012. okt. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És MAC melyikfajta?:) Body and face vagy másik?
2012. okt. 17. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Studio Fix Fluid. [link]


De a Studio Sculpt is jó lehet, ez a bőrödtől függ.

[link]


Én azt javaslom, menj be egy üzletbe, és próbálgasd ki őket az arcodon, lehet hogy a tiéd más típusú, mint a miénk, és valamelyik esetleg jobban teljesít :)

2012. okt. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!