Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen jól fedő alapozók vannak?

Milyen jól fedő alapozók vannak?

Figyelt kérdés
Olyan kéne ami nagyon jól fed és allergiát sem okoz, akár patikából is ha van ilyen :) Olyan 3000 max 5000 Ft-ig
2010. febr. 3. 11:38
 1/5 anonim válasza:
Max Factor age renew, tökéletesen fed, mégis természetes hatású. Terhességem alatt is ezt használtam, semmi problémát nem okozott, pedig olyankor a hormonháztartás változása miatt a bőr is változik. Azóta is csak ezt használom, nekem nagyon bevált. Kb. 4000 ft. patikából Víchyt vettem problémás bőrre, hát nálam csak pénzkidobás volt, mert szó szerint lefolyt, nemhogy javított volna, hanem kifényesedett az arcom már fél óra után. A Max Factorra még kőpúdert sem kell használnom, én ajánlom.
2010. febr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. :)


Jöhetnek még válszok

2010. febr. 3. 12:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Loreal Accord parfait vált be, egyrészt mert világos a bőröm és 3 boltban is keresgéltem, ez volt az egy, ami nem volt túl sötét (R1-es amúgy)(off: miért vannak tele az üzletek sötét alapozókkal, amikor az itt élő emberek többségének fehér a bőre?). Emellett viszonylag olcsó is, 3700 Ft volt azt hiszem, tökéletesen fed (nem mű, de szép babaarcot csinál), nem kell belőle sok, és az is nagyon hasznos, hogy pumpás, könnyű adagolni.
2010. febr. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vichy, vichy vichy
2010. febr. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Maybelline Dream Matte Mousse-t használok! Nagyon bevállt, jól fed sok árnyalata van és könnyű felvinni az arcbőrre.
2010. febr. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!