Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok neked segíteni...

Tudnátok neked segíteni ricinusolajjal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

ma vettem először, este mindenképp ki szeretném próbálni.

esetleg valami tanács, hogy hogyan használjam? a másik kérdésem pedig az lenne hogy hajvasaló mániás vagyok, 5-6 éve vasalom rendszeresen.. 17 éves vagyok, semmiképp nem fogom abbahagyni a hajvasalást, mert olyankor nagyon csúnya göndör a hajam és nem érzem magamat úgy jól a bőrömben.. ha használom a ricinusolajat, és mellette vasalom a hajam gyenge hőfokon.. hajvégét pedig kihagynám ( tehát azt nem vasalnám hogy ne törjön ) úgy érhetek el növekedést?



2012. okt. 17. 15:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Úgy is érhetsz el növekedést, ha közben vasalod a végét. Egyébként, én úgy csinálnám, hogy először elmennék fodrászhoz egy frissítő vágásra, tehát csak a végéből levágatnék egy 1-2 centit, mert ha le van törve a vége, akkor az úgy nem jó, nem érsz majd vele semmit.

A ricinusolajat egyszerű használni. Önts egy pici pohárba annyit, amennyi kell a hajadra (nem kell hogy tocsogjon a hajadon az olaj) és melegítsd meg a mikróban annyira hogy langyos legyen. Önthetsz hozzá olívaolajat vagy mézet is tehetsz bele, kend rá a hajadra, először a hajtőre, ami megmarad azt a sérült hajrészekre, tekerd körbe alufóliával, és rakj rá egy törölközőt. Maradj így 2-3 órát és utána mosd le. Én azt tanácsolom hogy 3szor samponozz, mert úgy tuti kijön az olaj majd a hajadból.:)

2012. okt. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2012. okt. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!