Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Minek van az h a homlokom...

Minek van az h a homlokom pattanásos, az arcom pedig nem?

Figyelt kérdés
hogyan tudnám ezt kezelni?

2012. okt. 14. 18:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem csak az orrom pattanásos,meg néha az állam de az arcom babapopsi. Próbáltam mindent,de semmi változás nem volt
2012. okt. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de általában úgy van ,hogy egy- két napig pattanásos aztán lemegy . nem teljesen de türhető. aztán megint előjön eltünik. . de hogyan tudnám ezt teljesen meggátolni?
2012. okt. 14. 19:05
 3/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ha valakinek a homloka pattanásos, akkor az folyadékhiányt jelezhet: nincs elég folyadék a szervezetedben, és nem tudnak távozni a méreganyagok, ezért leszel pattanásos. Szerintem próbáld ki hogy megiszol napi 1,5-2 liter vizet vagy cukrozatlan teát (ne üdítőket és gyümölcslevet!), és hátha segít :)
2012. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem , olvastam h az alma segít ebben , már benyomtam két almát :D és köszönöm a gyors válaszokat.
2012. okt. 14. 19:20
 5/5 anonim ***** válasza:
Életmódváltás kell, sok folyadék bevitele és sok gyümölcs, zöldség. :) Amúgy a pattanásokat kezelheted gyümölcssavas készítményekkel, ilyen pl a frezyderm volpaderm aha arckrém.
2012. okt. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!