Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ezt a hajszínt nehéz lenne...

Ezt a hajszínt nehéz lenne elérni, úgy, hogy most nagyon sötét barna, majdnem fekete színű hajam van?

Figyelt kérdés

[link]


Persze fodrásszal csináltatnám. És hogy csinálnák ezt meg? Sok idő lenne?


2012. okt. 13. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
festve van a hajad?
2012. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen, festett középbarna elvileg, de annál jóval sötétebb :)
2012. okt. 13. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:
Kb 3 x kell leszívatni, és utána ezt a színt ráfesteni. Ha ajánlhatom akkor ne egyszerre csináld csak lépésenként egyre világosabbat. Ha nem volt még szívatva a hajad akkor hajradírozást javaslom. Sok sikert :)
2012. okt. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Húha, nem volt még szívatva a hajam, biztosan eléggé fogja így roncsolni,de szerintem megpróbálkozom vele :) Köszönöm szépen!
2012. okt. 13. 15:22
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3x volt leszívatva egy éven belül eléggé megbántam. :\ Most hogy már féléve nem volt leszívatva és barnára festem töredezett végeket levágattam úgy látom kezd helyre állni! :) Előző voltam.
2012. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:( Most kicsit elment tőle a kedvem...pedig annyira tetszik, de nem tudom így megéri-e :)
2012. okt. 13. 15:35
 7/8 anonim válasza:
Nekem is sötét barna ,majdnem fekete hajam volt, és egyszeri leszivatással majdnem ilyen színű lett. Talán egy kicsit vöröses árnyalata lett, de a második festésnél már teljesen szép hamvas szőke. De ez hajfüggő, és persze fodrász függő is. És nem roncsolódott a hajam! Úgyhogy szerintem 2 fodrászlátogatás után olyan lehetne mint a képen! :)
2012. dec. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, még nem vettem rá magam, de tavasszal mindenképpen meg szeretném csináltatni :)
2013. jan. 11. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!