Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a véleményetek a BB krémekről?

Mi a véleményetek a BB krémekről?

Figyelt kérdés

2012. okt. 13. 12:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Túl kevés árnyalat van belőlük(az én nagyon világos bőrömre nem találni), elég drágák, és nem fednek olyan jól, mint egy alapozó. Akinek normál árnyalatú, alapjáraton szép bőre van, annak tökéletes. Nekem nem váltak be.
2012. okt. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a véleményt. Én még nem próbáltam, ezért is kérdezem, hogy érdemes-e. Mivel nekem is világos bőröm van valószínűleg nekem se fog beválni, és néha kijön egy-két pattanás is.

Valamint az arcom elég hamar kipirul(hideg, meleg, ha zavarba jövök:D) szóval ezt is szeretném elfedni valamivel. Talán ez az, ami a legjobban zavar :$

2012. okt. 13. 14:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Túl kevés árnyalat? Ezek bőrszínhez igazodnak, pl én Essencet használok, a hófehér bőrömre jó a világos és a sötét változata is, mert felkenéskor még sötét, de 10 perc múlva már igazodik szépen. Skin79 hot pinkje még világosabb (elsőre felkenve szürkés rajtam, de ez is igazodik), egész jó, de ahhoz kell mattító púder mindenképp, az Essence a favorit eddig. A Holika BB krémjét is szeretem nagyon. Bár abból most kifogytam. BRTC mintákat most szereztem, nem próbáltam még. A Garnier rémes.
2012. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én próbáltam már olcsóbb és drágábbakat is. Nekem nagyon bevált mivel nem olyan nehéz mint az alapozó olyan érzés mintha nem is lenne rajtam smink mégis elfedi a kisebb bőrhibákat korrektorral együtt használom minden nap, nagyon szeretem
2012. okt. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

és nem lesz tőle zsíros, csillogós a bőrötök?

valamint az arc pirosságát elfedi?

2012. okt. 18. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!