Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egyre több a rövid hajú lány....

Egyre több a rövid hajú lány. Mi a véleményetek erről? Linkelnétek olyan rövid hajakat, amik tetszenek?

Figyelt kérdés
2012. okt. 12. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
bár én lány vagyok de nekem annyira nem tetszik. egy lánynak legyen hosszu haja vagy minimum vállig érő. most a mi sulinkban is nagy őrület lett a rövid haj és kb. most olyan mintha az egész suli fiú suli lenne 3 lánnyal.
2012. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%

Én örülök neki, hogy ez lett a divat. A srácok is mondták a munkahelyemen, hogy milyen szép hosszú hajam van és mennyire imádják, nem sok ilyen van. Tehát én csak örülök, ha kitűnök a tömegből :)))

Egyébként vannak nők, akiknek kifejezetten jól áll a rövid haj, noha a legtöbb rövid hajú nő pont hülyén néz ki azzal a frizurával. De pl ez a haj ennek a csajnak jól áll:

[link]

2012. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Semmi. Számomra nem a hosszú hajtól lesz valaki nőies.
2012. okt. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem az egyszerű, rövid haj az igénytelenség jele, de ha valami vagány formája van, akkor tteszik.
2012. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én tavaly ilyenkor vágattam le a hajam rövidre, most vállig növesztem, jó volt, szerettem, kiemelte az arcomat, ahogy más nőkön is látom, hogy szinte kiragyog az arcuk a rövid haj mellett, nem vonja el a figyelmet a hajuk az arcukról.
2012. okt. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Tetszik is meg nem is. Ez nagyon személyiség és stílusfüggő.

Van olyan tanárom például, akinek fiús rövid haja van, elől picit felborzolva. Nagyon jól néz ki, kiemeli az arcvonásait, sokkal fiatalosabb, életteltelibb így, mint hosszabb hajjal. Egy iskolatársam pl. egyik oldalt fel is nyíratta a haját, bár jól áll neki, nekem nem tetszik, szerintem ez kicsit taszító.


Egyébként megfordult már az én fejemben is, hogy levágatom a hajam rövidre. Most lépcsőzetes, a leghosszabb tincsek a lapockám aljáig érnek. Végül nem vágattam le a hajam, mert most lesz a szalagavatóm és szerettem volna, ha akkor szép, hosszú hajam van. Másrészt világéletemben, ha változtatni akartam a hajamon, levágattam. Igazán hosszú hajam sosem volt, kb. most a leghosszabb a hajam. Ezért elhatároztam, hogy most megnövesztem minél hosszabbra, ez is egyfajta változás lesz és végre megtapasztalom, milyen, ha valakinek szép, hosszú, dús haja van. Ha nem állna annyira jól, vagy túl sok macera lenne vele, még mindig levágathatom, de legalább kipróbálom ezt is. :)

2012. okt. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem is rövid hajam van ! Mindenki azt mondja ,hogy tök jól áll !! Szerintem sokkal jobban néz ki egy ápolt ,csini rövid frizura ,mint egy állandóan copfba fogott haj!!!
2012. okt. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Akinek tényleg SZÉP arcvonásai vannak és illik a stílusához, annak áll jól. Ronda, vagy átlagos nőt még rondábbá teszi a rövid haj.
2012. okt. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!