Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kecskeméten jó fodrász?

Kecskeméten jó fodrász?

Figyelt kérdés

Félhosszú hajam van, korábban a saját (világosbarna) színéről sötétebbre lett festve, ami már félig meddig kikopott és lenőtt.

Most a saját színemnél kicsit világosabbat szeretnék, lehetőleg 1 alkalom alatt. Hol tudják ezt megcsinálni nekem?



2012. okt. 12. 13:39
 1/2 anonim válasza:

Ha csak egyszer volt festve a hajad sötétebbre, akkor nagyobb esélyed van rá hogy egy, max. 2 alkalmas világosítás is elég.

Az én fodrász-ismerősöm (már nem dolgozik a szakmába) kevés oxit kevert el jó sok samponba és azt vitte fel a hajra...koktélnak hívtuk.

Igaz nekem sokszor volt festve a hajam...

A Damjanich utcán az egyik házban, van egy nagyon jó fodrászat...régen odajártam, jó hely

De ha mégsem találod, akkor nézz szét a Széchenyivárosba az emeletes házak földszintjén levő kis üzletek is nagyon jók, és gondolom nem kérnek olyan hihetetlen árakat mint a malomba

De mindenképp nézz utánna a Damjanich utcainak


20/L

2012. okt. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a tippet. Elég sokszor volt festve, de "csak" hennaporral, mert nem akartam károsítani semmimet se a sok vegyszerrel, csak mostmeg valamit kellene kezdeni vele mégis, mert ezt a színt már meguntam, viszont így félig ilyen-olyanul meg elég gány azért.

Amúgy van olyan fodrász ismerősöm, aki 1 alkalom alatt csinált a sötétbarnából egyenletes sötétszőkét (csak ő most Bécsben él sajnos). Remélem találok valami jót. :) Köszi a tippet mégegyszer

2012. okt. 15. 09:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!