Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha leszivattatom a hajam,...

Ha leszivattatom a hajam, milyen színe lesz?

Figyelt kérdés
3 hónapja lett befestve középbarnából feketére a hajam, de nem tetszik, és inkább újra barna akarok lenni. Hosszú hajra kb mennyibe kerülne, h leszedjék a színt? Meg akkor milyen szine lenne, csúnya és fakó ?

2012. okt. 10. 15:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Attól függ. Nekem az eredeti hajszínem is világos vörös. Így a feketét tök szépen leszívta, a fodrászom is megvolt lepődve:) Aztán kentünk rá világos barnát, de így is vöröses barna beütése lett, de nem volt rossz színe, hordtam egy darabig, hasonló volt mint az eredeti. Nem mindenkinek szívja egyformán. az ár is attól függ hova mész, nekem akkor bőven mell alá érő hajam volt, így volt 8ezer 2 éve.
2012. okt. 10. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ !
2012. okt. 11. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!