Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Annyira kócos a hajam, már...

Annyira kócos a hajam, már ott tartok, hogy leborotválom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hiába fésülködöm, használok balzsamot is, szinte hideg levegővel szárítom, mégis ilyen..

Szóval a fejem tetejéről kiáll rengeteg kisebb hajszál, úgy nézek ki, mint aki belenyalt a 220-ba. Az egész hajamból ilyen kis szálak lógnak ki, és semmi sem segít rajta, hiába lakkozom, bármit csinálok vele, ugyanúgy kiáll.


Nagyon elegem van már belőle. Ráadásul ha esik az eső akkor ezek a kis szálak begöndörödnek (amúgy egyenes hajam van) és még idiótábban nézek ki..


2012. okt. 11. 20:48
 1/2 A kérdező kommentje:

[link]


A rövid hajszálak így állnak ki az amúgy szögegyenes hajamból.. Kiborító! :'(

2012. okt. 11. 20:51
 2/2 anonim válasza:
Haj waxot használtál már? szerintem érdemes lenne kipróbálnod, hátha az lelapítja a kiálló hajszálakat! :) Az is lehet, hogy nem jó minőségű a hajszárítód, mert nekem 2 féle van, az egyiktől mindig össze vissza áll a hajam, a másikkal meg rendesen meg tudom csinálni!
2012. okt. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!