Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Félek nagyon megpróbálkozni a...

Félek nagyon megpróbálkozni a sószappannal pattanásos bőrre, mert tartok tőle, hogy még több pattanásom lesz (? )

Figyelt kérdés
Hallottam róla jót is,rosszat is.és egyszerűen nem tudom eldönteni,mert az nem igazán éri meg nekem,hogy még több pattanásom legyen,és aztán ne tudjak megszabadulni tőlük ,ugyanakkor annyira jó lenne,ha tényleg kitisztítaná a bőrömet és valami végre segítene,a milliom -egy kipróbált dolog közül...:S
2012. máj. 16. 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jó! Próbáld ki nyugodtan! Bár eleinte nagyon furcsa lesz, sőt fájni is fájhat, meg bepirosodik a bőr, de egy 2 nap, és máris sokat javul!!
2012. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
próbáld ki bátran
2012. aug. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!