Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi is ennek a készítménynek a...

Mi is ennek a készítménynek a neve?

Figyelt kérdés

Az ismerősöm a pattaásai kezelésére egy olyan készítményt használ, amelynek a kezdőbetűje "G". Azt mondta, hogy hatásos, de már elfelejtettem a nevét :)


Köszi a segítséget :)


2012. okt. 11. 16:59
 1/4 tetris ***** válasza:

Nem kell semmi G.

Tisztítsd meg az arcodat. Majd keverj el néhány csepp citromlevet egy kis mézzel, és egy kiskanálnyi (friss, nem szárított )élesztővel. Kenhető, pezsgő masszát kell képezni belőle. Ezt felkenve száradni hagyod a képeden. Sacc/kb 20 perc. Száradás után lagyos vízzel leöblíteni. Nálam csodákat tett ez a pakolás.

2012. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
GePa? Ilcsi termék. régen rengeteget röhögtünk a nevén, ugyanis azért GePa, mert "gennyes pattanások kezelésére" való.
2012. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de a nevére vagyok kiváncsi :D am én is valahogy hasonlóan tisztítom az arcom xd
2012. okt. 11. 17:40
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi utolsó asszem, hogy nem ez :D a neve nem rossz :)
2012. okt. 11. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!