Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mi ennek a készítménynek a neve?

Mi ennek a készítménynek a neve?

Figyelt kérdés
a kórházba láttam a szobatársam kapott ilyt (rákos volt) úgy néz ki mint a 2dl-es ivólé, különböző ízesítésűek vannak, azt tudom hogy immunerősítő csak a nevét nem tudom ha valaki tudja leírná nekem, köszönöm
2010. jún. 4. 10:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Ensure pl. az egyik fajta.
2010. jún. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nevét sajnos nem tudom. Immunerősitő és táplálékkiegészitő, és csak orvosi receptre kapják kifejezetten a rákos betegek.
2010. jún. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem a Nutridrink? Az nem immunerősítő hanem roboláló olyannak aki nem tud enni és vagy nagyon sovány. Én is kaptam olyat. Most már inkább ilyen műanyagos üveges van, de én még a dobozost kaptam. [link]
2010. jún. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a 10:55-öshöz. A kórházban általában Nutridrinket szoktak adni, de ez inkább táplálék és vitaminpótló, nem immunerősítő. Általában azoknak adják, akiknek nem akarják nehéz ételekkel terhelni az emésztését.
2010. jún. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

igen Nutridrink-et láttam olyat adtak a szobatársamnak, hát igen nem nagyon tudott enni mert nagy fájdalmai voltak:(

tüdőgondozóba voltam ez elején nem is értettem hogy hogy hogy berakták őt a szobába mert neki a csípője fájt nem tudott lábra állni de utána mondták hogy tüdő rákja volt és áttétes lett tehát a csontját támadta meg és mivel előtte az én orvosom kezelte ezért hozzá jött és beállították neki a fájdalom csillapítókat meg tapaszokat és ő azért kapott ilyeneket mert nem nagyon volt már étvágya sem :(

de látom nem lehet vény nélkül kapni de akkor megkérdezem az orvosomat nekem jobban azért kellene mert gyenge az immunrendszerem:( már nem szedek semmilyen gyógyszert és szeptemberi g suli kezdésig szeretném magamat megerősíteni :) ha van valami ötletetek milyen immunerősítőket ismertek írjátok meg! köszönöm!

2010. jún. 4. 12:06
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A Nutridrink nem arra van, amire te akarod használni, neked inkább multivitaminok kellenének.

Amúgy abban a 2dl-ben 300 kalória van, ezért adják azoknak, akik amúgy szinte semmit nem tudnak enni... Ha te normális étkezés mellett innád, elég hamar elhíznál.

2010. jún. 4. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem immunerőstő ez hanem roboláló, ha daganatos vagy akkor meg külön árthat, ha amúgy tudsz normálisan enni, mivel van benne B12 vitamin ami serkentőleg hat a daganatokra.

Nekem akkor adták amikor sok napja nem tudtam semmit enni.

Ha kemót vagy sugarat kapsz, normális, hogy gyenge az immunrendszered, erősen immunszupresszívek ezek a kezelések sajnos. Ha kemót kapsz az antioxidánsokat addig kerüld, mert csökkentheti a kemó hatóanyagát sajnos.

2010. jún. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Immunrendszert nem különösebben erősíti, nem arra van.
2010. jún. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!