Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tudok csinálni? Lent!

Mit tudok csinálni? Lent!

Figyelt kérdés
Nem tudom miért de az utóbbi pár napban tök sok pattanás lett az arcomon, és elég nagyok, meg csúnyák. Szeretném, ha minnél gyorsabban eltűnnének.

2012. okt. 10. 18:12
 1/6 anonim válasza:
Használj arctisztító tonikokat,emellett persze a tisztántartására is ügyelj,ne egyél,nehéz,zsíros ételeket,édességeket. Igyál sok vizet.
2012. okt. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az első jól írta. Kerüld a nehéz, zsíros, olajos ételeket és a nagyon cukros cuccokat. Inkább zöldséget, gyümölcsöt, húst és egy kis szénhidrátot egyél. Igyál napi 2-2,5 l vizet.


Külső ápolást tekintve pedig fontos, hogy minden este arctisztítóval vagy sminklemosó tejjel megtisztítsd a bőröd a sminktől, a szennyeződéstől, majd tonizáld és végül hidratáld.

Ami nekem nagyon bevált a pattanásokra az essence új, pure skin korrektora. Volt egy nagyon nagy, kemény, dudoros pattanás a szemöldököm között, az ilyen pattanásokkal általában 1-1,5 hétig szenvedek, ráadásul mgé fáj is. Ezzel a korrektorral 2 nap alatt teljesen eltűnt a pattanás. Már néhány óra elteltével éreztem, hogy ha hozzáérek sem fáj és egyre kisebb a dudor. Ráadásul nagyon jó a fedése, így egyáltalán nem üt át rajta a pirossága.

2012. okt. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget:) A korrektort hol lehet kapni és mennyibe kerül amúgy?
2012. okt. 10. 20:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én a múlt héten a rossmanba vettem, 6-700Ft körül van.
2012. okt. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi sokat segítettetek:)
2012. okt. 10. 20:11
 6/6 anonim válasza:
Második : én is azt a korrektort használom,csodákra képes :)))
2012. okt. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!