Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen frizura állna jól?...

Milyen frizura állna jól? 16/L (Kép lent)

Figyelt kérdés
[link]
2012. okt. 10. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Valami frufrus, fél frufrus és hosszabb, semmiképpen nem rövid haj.
2012. okt. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
a kisatírozott arc miatt nem látom nagyon.. nekem fenékig érő hajam volt 5 évig, aztűn késpbb rövidebb, mellig érő, míg nem egy vevő felidegesített a munkahelyemen. hazafelé az utam a fodrász-szalon előtt vezetett el. random bemente, megmondtam a fodrásznak, hogy kb milyen legyen (rövid, elöl valami kis haj) és míg megmosta a hajam kitalált egy klassz frizkót. teljes frufrum nem lett, mert nem illik az arcomhoz. ezzel csak azt akarom mondani, hogy egy jó fodrász tudja mi áll jól és kreatív is.
2012. okt. 10. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát így h nem látszik az arcod elég nehéz megmondani...
2012. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, így nehéz válaszolni, de szerintem a frufru előnyös lenne.
2012. okt. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nekem úgy tűnik ezen a képen h egy kicsit magas homlokod van úgyhogy én is csak a frufrut tudom ajánlani
2012. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!