Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy nevezik azt szakszóval,...

Hogy nevezik azt szakszóval, amikor a fodrász hajvágáskor, kétoldalt az arc mellett az olló élével, lefelé nyesegeti a már száraz hajat?

Figyelt kérdés
Már másodszor jártam pórul. Megint megnyesték a hajam. Amikor beszárította a fodrász jól állt, de az otthoni szárítás után pár óra múlva a megnyesett rész kifelé "mutogat", kunkorodik, főleg ha párás az idő. Legközelebb ha megyek előre szeretném kérni a fodrászt, hogy ezt ne tegye a hajammal, de nem tudom hogy fogalmazzam meg, hogy tudja mire gondolok.

2012. okt. 10. 08:14
 1/8 anonim ***** válasza:
megtépi
2012. okt. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha te szárítod, mindig ki fog állni.

1 mert nem vagy fodrász

2 mert úgy hullámzik a hajad

2012. okt. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Gondolom te otthon nem teszel rá habot és lakkot.

Nekem is hamar kunkorodott minden, amióta derékig ér a hajam még vasalni se kell...

2012. okt. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Na most Nekem a csípőmig érő hajammal bánt el tegnap a "fodrászom",akire már majd 2 éve várok,hogy "csak Ő nyúlhat a hajamhoz,mert a múltkor olyan jól levágta" címszóval...


Na soha többet nem megyek fodrászhoz,szerintem senkihez!!!!

Nem fazonozgatok Én többet mert ezek nem értik,hogy miről beszélsz! Ugyan ez a problémám Nekem is mint Neked,kedves Kérdező.Holott! Direkt mondtam ne ilyen legyen.Hiába keresel rá a szakszóra,akkor se fogja érteni! Komolyan mondom annyi rossz tapasztalatom van már,hogy mostmár maradok Én is annál,amit azt hiszem az utolsó Válaszoló írt.Csak bírjam kivárni mire ebből a megtépázásból újra összenő az egész hossza! Onnantól kezdve csak a végét vágOM majd.Elég volt.Nagyon kivagyok.

Köszi!:)

2012. okt. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Utolsó nyugi.

Nekem az volt, hogy végre megnőtt lapocka alá kb, erre ementem mert a bnőm szerint ilyen olyan jó az a fodrász, és levágta nyakam aljáig. És elég lassan nő is ráadásul....

Napokig sírtam.

Azóta én se voltam fodrásznál, vágok az aljából, vagy anya lecsípi töredezetteket.

2012. okt. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nehezen tudok megnyugodni.Csináltam tegnap "előtte" képet,hogy majd milyen jó lesz nézegetni az "utána"-t.Na most ez utóbbit most csináltam meg és látni,hogy milyen volt és milyen lett,még jobban kiakaszt.Éreztem Én,hogy sokat letépett belőle,na de hogy ENNYIRE!!!! Már azon gondolkodom,hogy írok Neki 1 sms-t,hogy igenis tudja,hogy miért nem fogom többet hívni...

Ja meg még annyit tennék hozzá,hogyha egy haj jól le van vágva,akkor az szinte magától beáll.Ezt meg amit most csinált,képtelenség jól beállítani.Nagyon dühös vagyok.

2012. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nekem egy pasi egyszer úgy megritkította, hogy meg kellett várnom míg lenő, hogy újra teljes szálaim legyenek.

Gondolj arra, hogy legalább felfrissül és most más vagy.

Bár én visszamennék a pénzemért, ha még friss lenne a dolog és balhéznék, hogy más se menjen oda :D

2012. okt. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azóta sem írtam meg azt az sms-t,pedig nagyon a bögyömben van még mindig!

Ez is olyan,hogy majd le kell növesztenem, a legrövidebb szál kb. 5 cm-es úgyhogy ez nagyon sok idő lesz.

Nem tudok arra gondolni,hogy felfrissültem,csak arra,hogy most össze vissza fognak törni a hajvégeim,mert most mindenfele állnak...

Persze próbálom nézni a dolgot jó oldalról is,de ennek nem nagyon van,csak néha hajmosás után ha épp sikerül elkapnom egy "jó"-nak mondható beállítást.

Szóval még mindig tök kivagyok.:) Hisz ugye nap mint nap tükörbe néz az ember...

2012. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!