Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak arcpirulás...

Mit csináljak arcpirulás ellen, van olyan krém amivel kezelhető, vagy műtét, vagy valami?

Figyelt kérdés
Egyszerűen már nem bírom idegekkel, így nem lehet élni, mindig elpirulok szinte, pl.:napfény, kis idegesség, lány közelsége, meleg. stb. Légyszi akinek hasonló gondja van, és segített rajt valami az írjon!
2012. okt. 9. 21:29
 1/3 anonim ***** válasza:
én is hasonló cipőben járok. Gyűlölöm, hogy mindig piros a fejem...de ez van..el kell fogadni:) mert szerintem nincs rá semmiféle krém meg műteni se hiszem hogy lehet...(15/L)
2012. okt. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet hogy nincs igazam de sztem egy lánynál elviselhetőbb, mert ő ha elpirul, az aranyos, de ha egy fiú az olyan cs*cska meg b*zi meg stb stb. 17/F
2012. okt. 10. 15:31
 3/3 anonim ***** válasza:

*első vagyok

hát nemtudom, szerintem meg aranyos ha egy fiú elpirul..:D nekem tök bejön:D

2012. okt. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!