Kezdőoldal » Szépség és divat » Plasztikai műtétek » Nemtudok mit tenni ez ellen...

Nemtudok mit tenni ez ellen csak a műtét?

Figyelt kérdés

Az arcomhoz képest egész széles az orrom...nem olyan nagy csak hogy lapos így szélesnek tűnik.Van valami trükk esetleg hogy vékonyabbnak tűnjön vagy nem tudok mit tenni,szokjak hozzá?:D

18/L


2010. júl. 2. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ez nemsegít, de esetleg kipróbálhatnád.

http://www.youtube.com/watch?v=2i5qkSxF60U&feature=channel


itt 1:40-nél. ha így sminkeled az "orrod" akkor keskenyebbnek tűnik.

2010. júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha használsz alapozót, akkor vegyél egy kicsit sötétebbet, mint ami a megfelelő, és azt használt a "kisebbítésre". Úgy, hogy amikor sminkelsz,akkor a sötétebb alapozót vidd fel az orrod külső oldalára...nem tudom értelmesebben megfogalmazni :$. Írtad h lapos, és emiatt széles, de így optikailag kicsinyítheted! :)
2010. júl. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
http://www.youtube.com/watch?v=Jw7FUgKqAqY azt hittem h azér tmert magyar ezért ratyi lenne a vidi de nagyon jo és nekem is széles az orrom de ez télleg segit rem segitettem:D
2010. júl. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
óóó nagyon szépen köszönöm mind a két video nagyon jó és köszönöm a választ is kipróbálom majd:)
2010. júl. 2. 19:56
 5/5 anonim ***** válasza:

Igen a smikn az egyik trukk.

A masik megoldas, hogy soha ne nezz valakire pont szembe. Forditsd el a fejedet oldalra (csak picit). A modellek sem allnak oda pont szembe a kameraval. Mindig egy kicsit feloldalasan, igy sovanyabban neznek ki.

2010. júl. 14. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!