Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sűrű a szőr a karomon, hogyan...

Sűrű a szőr a karomon, hogyan ritkítsam?

Figyelt kérdés
Én epilátorra gondoltam, de mi van ha csak erősebb lesz rajta a szőr? :/ és az a legzavaróbb, hogy szőke vagyok és mégis sötét a szőröm ha úgy jöna fény :/
2012. okt. 7. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lesz erősebb az epilatoról, csak hosszabb, ha hagyod megnőni. Én kb. 3hetente szoktam, de nekem hamar visszanő, 1hét alatt. Vagy esetleg gyanta. Ha csak a színe zavar, de nem olyan hosszú akkor pedig szőkítsd ki.
2012. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy hosszú is, szóval, ha sötétnek látszik, akkor olyan vagyok mint egy szőrös majom, mert soknak látszik... :(
2012. okt. 8. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Izabella?
2012. okt. 13. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem lesz hosszabb, ez butaság!


Epilálom sok éve már, és mostanra eléggé kiritkult, pedig nem egyszerű eset, nekem sűrű, sötét hajam van, hozzá értelemszerűen koromfekete szőröm sajnos.

De ha így döntesz, az első alkalom előtt érdemes elmenni legyantáztatni kozmetikussal, mert különben elég kellemetlen lesz.

2012. okt. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!