Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az ilyen hajról? Hajszín bejön?

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire nőies ? Meg nektek hogy tetszik? Be merjem vállalni ? Őszinte véleményeket szeretnék.Nekem a személyes kedvencem a képek közül az első.

18L

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



2012. okt. 7. 16:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút nőies szerintem válald be főleg ha tetszik :)
2012. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szép! Nekem is az első tetszik. Meg a harmadik.
2012. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vállald be, ilyen extravagáns frizurát csak az tud viselni akinek az arca átlagon felüli szépséggel bir. De egy ilyen lány kb bármit viselhet, minden jól áll neki.
2012. okt. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát macerás szín. Ha van hozzá stílusod, tudod viselni ÉS igényesen tudod tartani, akkor jó. De foltosodhat, kopik, nem egységes, stb. Jó fodrásszal csináltasd, ha belevágsz.
2012. okt. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 mmano88 ***** válasza:

Szerintem nagyon szép! :) Nekem sokáig volt olyan hajszínem mint az első képen, csak kb. 5 év után meguntam, akkor viszont elég nehéz volt megszabadulni tőle. :/

Arra kell csak vigyázni, hogy festeni kell rendesen, mert az elég ocsmány szerintem, amikor ki van kopva a vörös a hajon.

2012. okt. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyönyörűek ezek a hajszínek,szerintem vállald be.
2012. okt. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem fiúként nem jön be, túl természetellenes, pedig a természetes vöröst imádom
2012. okt. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!