Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Új hajstílust szeretnék! (? )

Új hajstílust szeretnék! (? )

Figyelt kérdés

Szóval valami új fazont szeretnék, de nem tudom, hogy milyet. Lapockáig érő, nagyon dús, enyhén hullámos, természetes vörös színű hajam van. Volt ilyen homlokon levő frufrum, de most épp lenövesztem, a szemem aláig ér. Nem szeretnék túl rövid hajat. Olyan kéne, amivel nem kell sokat pepecselni reggelente, nem kell vasalgatni meg beállítgatni, napközben nem megy szét. Nagyon zavar, hogy a frufrum nem áll jól most épp, mert hosszacska, de nem eléggé és hajráffal kell járnom állandóan. :/ Felköthető hosszúságú legyen, be is fonható, mert kosárlabdázok. Olyan fiús-nőies alakom van, szóval olyan sportos. (széles váll, de azért nem annyira) :D Lazán, de mégis enyhén elegánsan öltözködök. Az arcom olyan ovális-kerek-szögletes keverék, vagy mi. :D Légyszi segítsetek, mert már teljesen elkeseredtem, hogy mindig egy csomóba felkötöm a fejem tetejére, vagy simán kiengedem.

Köszönöm! :) 15/L


2012. okt. 5. 20:17
 1/1 anonim válasza:

Nos, mivel nem látlak, ezért nemigazán tudom megmondani, h mi állna jól neked. de itt egy oldal : [link]

nekem sokat segített, tényleg, remélem neked is hasznodra válik. arról írnak h hogyan választhatod ki a megfelelő formát, és egyéb hasznos tanácsokat is olvashatsz.

2012. okt. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!