Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szempillámra hogy használjam...

Szempillámra hogy használjam a ricinusolajat? Szemöldökre miért szokták használni?

Figyelt kérdés
Csak simán felkenem rá és ott hagyom, vagy le kell mosni valamivel?

2012. okt. 4. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:

1. a pillák tövéhez kend, mert a ricinusolaj pont a benne lévő vitaminok miatt hatásos. pl fültisztító pálcikát belemártasz és azzal ecseteled a pilláid tövét felülről, mintha tussal húznád ki a szemed


2. Van, akinek vékony szálú, ritka a szemöldöke, azok azt szeretnék, hogy dúsabb legyen, és erősebb, azért kenik rá (de perce ez genetika is, szóval olyan látványos nem lesz az eredmény)


3. Felkened és otthagyod, reggeli arcmosásnál úgyis lejön.

2012. okt. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első leírta, annyit teszek hozzá: én egy régi, kimosott szempillaspirálnak a spiráljával szoktam csinálni, így jut a tövére is meg a végére is, sokkal szebbek lettek a pilláim, pedig maximum egy hétig használtam folyamatosan, azóta csak amikor sok időm van szépítkezni vagy eszembe jut, akkor használom :)
2012. okt. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!:)

annyi még hogy minden nap lehet használni a szempillára?

2012. okt. 5. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
persze :) és ne ijedj meg ha a szemedbe megy, egy ideig homályosan fogsz látni, de semmi komoly :)
2012. okt. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2012. okt. 6. 21:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!