Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Jelenleg 2éve fekete a hajam...

Jelenleg 2éve fekete a hajam elhatároztam magam, hogy színt váltok 1 hónapja jelenleg 1cm nőt fog világosodni valamennyire a többi lennt?

Figyelt kérdés
Hagyom nőni úgy gondoltam Decemberig addig közben kamillás citromlével öblögetem és ricinus olajjal ,hogy gyorsabban nőjön és Banfi hajszesszel mert attól elvileg kopik és világosító samponal mosom nem szeretném le szivatni mert már 1x le lett és nagyon meg roncsolta a hajam az ,lenne a kérdésem ,hogy ezen a módon ki fog kopni valamennyit a hajam sötét barnára???
2012. okt. 3. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
A feketén nem fog koptatni semmit. vagy lenöveszted vagy leszivatod.
2012. okt. 3. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sajnos a feketétől így csak akkor tudsz megszabadulni, ha teljesen hagyod lenőni...van ismerősöm aki ezzel szenved...szőkítette is (nem is egyszer) és még így se jött le a fekete...
2012. okt. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat hát azért várok decemberig hogy kopjon a hajam valamennyit meg ,hogy nőjön 1x már le let szivatva februárba de nagyon foltos lett és vissza festettem viszont barátnőmnek ki kopott egész barnára a kékes fekete haja a hamvasító sampontól..
2012. okt. 3. 18:50
 4/6 A kérdező kommentje:
[link] ilyen szőke hajat szeretnék...
2012. okt. 3. 18:56
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, sajnos. Amúgy most nem kötözködni akarok, de ha már egyszer leszívattad, akkor miért festetted be utána megint sötétre? Ja, még valami: Color B4.
2012. okt. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mert nem tetszet de már már meg bántam mert lehet inkább sötét barnára kellet volna nem feketére :* :S:S:(
2012. okt. 3. 19:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!