Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sérült hajra melyik: Elséve...

Sérült hajra melyik: Elséve (fullrepair 5), Gliss Kur (ultimate repair, a fekete flakonos) vagy más?

Figyelt kérdés

Annak idején a barna Schauma használt, de hozzá szokott a hajam.

Nem igazán száraz, de növesztés okán sérült, töredezett hajra mit ajánlotok?


2012. okt. 3. 00:18
 1/7 anonim ***** válasza:
gliss kur repair sampon-balzsam, a végére meg gliss kur hajvégápoló. nekem vékonyszálú hajam van és nagyon töredezett. Ettől meg szép egészséges a vége és most már derékig ér :)
2012. okt. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok mindent próbáltam az Elséve-től és a Gliss kurtól is, nem rosszak, de nekem Wella Pro Series Repair balzsam sokkal jobban bevált. Combig érő göndör hajam van, és ettől lesz a legsimább, legkönnyebben fésülhető, legselymesebb. Ha azt nézzük, hogy ez 500 ml-es, még árban is jobb.
2012. okt. 3. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem száraz, göndör hajam van. Gliss Kur-t használok már egy ideje, mivel festem, így a pirosat. Nagyon jól helyrerakta. Nem töredezett meg nem is volt száraz. Most váltottam a sampont, az Elseve lett, nagyon jó ez is, puha lesz tőle a hajam. Balzsamom a Gliss Kur maradt továbbra is.

Egyszer kipróbáltam a Full Repair-t, de attól fura ragacsos lett a hajam. Lehet, hogy annyira azért nem számít igénybevettnek... :)

Összességében szerintem mindkettő márkának jó termékei vannak.

2012. okt. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a fekete Gliss Kur nagyon bevált.
2012. okt. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)

Kipróbáltam, a Gliss Kurt.

Első használat után szép, sima, fényes lett, a töredezett hajvégek sem böknek.

Mondjuk, igaz, már most látszik, hogy 2-3 naponta mosni kell majd :)

2012. okt. 3. 17:30
 6/7 anonim ***** válasza:
én a fullrepairt lassan 1 éve használom (krónikus hajszínváltó vagyok általában 3-4 hónaponként leszívatom) minden hajmosásnál, és bevált...könnyen fésülhető és puha lesz utána a hajam
2012. okt. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én az Elseve sampont nagyon sokáig használtam, sajnos sikertelenül... de ez is, mint sok más emberfüggő :)
2012. okt. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!