Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan lehet dús a hajam?

Hogyan lehet dús a hajam?

Figyelt kérdés

2012. szept. 28. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Vagy dús, vagy nem. Dús hatást viszont elérhetsz.
2012. szept. 28. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne mosd nekem attol lett dus de min fel evig ne mosdd
2012. szept. 29. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajfelvarrás, esetleg csatos póthaj, de a saját hajadból nem tudsz dúsat, csak dús hatásút csinálni...mint azt előttem írták...Ahhoz meg kell emelni a hajtöveket (feltupírozni), és lefújni hajlakkal...
2012. szept. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De lehet dúsabb!!! Mielőtt én festettem a hajam, egyáltalán nem volt dús hajam, sőt folyton lapult még frissen mosottan is.. Mikor elkezdtem festeni még kevesebb lett, és nagyon szomorú voltam.. Mióta elkezdtem mindenféle házilag elkészíthető kávés hajnövesztő szereket kotyvasztani, azóta gyorsabban is nő, és dúsul is.. De ami a legjobban használ, hogy hetente 1x mosom meg, és mielőtt megmosom azelőtt 3 nappal bevizezem és begöndörítem magamnak, úgy hogy nem fésülöm meg, csak az ujjamra tekerve szárítom meg a tincseket, így 3 napig el tudom kerülni a fésülködést is, anélkül, hogy gusztustalanul nézne ki a hajam. Amióta ezt csinálom, rengeteget dúsult és dúsabb, mint régen volt!! Ne hallgass azokra akik azt mondják, hogy ilyen nincs, mert igen is van.. Saját magamon tapasztaltam..
2012. szept. 30. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!