Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy csináljam a hintőport a...

Hogy csináljam a hintőport a hajra?

Figyelt kérdés
szóval az a baj, hogy nemtudok ma normálisan fürdeni mert csinálják a fürőszobát és rendesen megszívtam mert zsíros a hajam :D a kérdésem az lenne hogy ugye hallottam erről hogyha hintőport szórunk a hajra felszívja a koszt, zsírt.. szoval mennyi ideig hagyjam fenn? ma szárítsam majd ki belőle vagy holnap reggel? mennyit tegyek rá? és hogy egyáltalán ma csináljam e vagy holnap reggel?? előre is köszi a válaszokat!! :)

2012. szept. 25. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:

A sima hintőpor nem az igazi, mert a benne lévő talkumtól csomós lehet az egyébként is zsíros haj. Legalábbis nekem az lett, amikor kipróbáltam. Nem is beszélve arról, hogy a sötétebb árnyalatú haj olyan lesz tőle, mintha lisztet szórtak volna a fejünkre.

Nekem ez vált be a legjobban:

[link]

Száraz samponként tökéletes! Szinte teljesen láthatatlan marad a hajon, a használat után olyan érzést kelt, mintha frissen mostam volna hajat. Ezzel a púderrel tudtam elérni, hogy az erősen zsírosodó hajamat, amit egyébként naponta mostam, most hetente egyszer kell megmosnom.

Egy flakon selyempúder nekem kb. egy évig elég, pedig szinte naponta használom.


Reggel szoktam belőle egy keveset a hajamra szórni, a kezemmel egyenletesen eloszlatom, majd hajkefével kifésülöm a hajam.

2012. szept. 26. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. szept. 26. 22:50
 3/6 A kérdező kommentje:
és még olyat hallottam, hogy a szárazsampontól esetleg elkezdhet hullani a haj... vled nem történt ilyen?
2012. szept. 26. 22:50
 4/6 anonim ***** válasza:
átmenetileg tökéletes a hintőpor is szórsz egy kicsit a hajtőre vagy a kezedre és bedörzsölöd. nem kell kimosni belőle, meg ha megfésülöd is mintha nem csináltál volna semmit. formázás után bedörzsölöd és ennyi. pluszba fújsz rá egy kis lakkot.
2012. szept. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem pont, hogy javított a hajhulláson is a száraz sampon. De ez nyilván azzal van összefüggésben, hogy nem zsírosodik a hajam, mióta használom.

Talkumos hintőporos helyzetről nem tudok nyilatkozni, mert azt csak egyszer próbáltam, annyi elég is volt nekem.

2012. szept. 27. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!!
2012. szept. 29. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!